Apie mus

Sveiki atvykę į IToutlet – internetinę parduotuvę, skirtą išpildyti visus jūsų techninės įrangos poreikius.

Mes specializuojamės teikdami aukštos kokybės naują, naudotą ir gamintojo atnaujintą techninę įrangą – nešiojamuosius kompiuterius, asmeninius kompiuterius, serverius, monitorius ir daug daugiau. Taip pat turime plačią naudotos „Microsoft“ programinės įrangos pasiūlą, kuri yra puikus pasirinkimas klientams, norintiems sutaupyti pinigų bei naudotis visomis programinės įrangos funkcijomis.

Mūsų įsipareigojimas siekti meistriškumo atsispindi siūlomuose produktuose ir paslaugose. Suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalių poreikių, todėl siūlome platų kompiuterinės technikos bei programinės įrangos pasirinkimą, skirtą vyriausybinėms organizacijoms, privatiems asmenims ir verslo klientams.

Esame pasiryžę padėti savo klientams rasti geriausius sprendimus jų projektams. Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi patarti ir padėti, nesvarbu, ar ieškote vienos prekės, ar galvojate apie didesnį projektą. Didžiuojamės galėdami teikti individualų klientų aptarnavimą, kuris atitinka kiekvieno kliento poreikius.

Dėkojame, kad pasirinkote IToutlet kaip techninės ir programinės įrangos tiekėją. Tikimės, kad galėsime dirbti su Jumis ir suteikti Jums geriausią įmanomą patirtį.