Naudotos programinės įrangos pranašumai: ekonomiškas ir tvarus sprendimas įmonėms

Šiuolaikinėje sparčiai besivystančioje verslo aplinkoje įmonėms svarbu turėti prieigą prie naujausios programinės įrangos tam, kad jos išliktų konkurencingos. Tačiau programinės įrangos atnaujinimas gali būti brangus ir daug laiko reikalaujantis procesas, todėl daugelis įmonių gali pastebėti, kad jos tiesiog negali sau leisti nusipirkti naujos programinės įrangos licencijas kiekvieną kartą, kai išleidžiama nauja versija. Tokiu atveju naudota programinė įranga yra daug geresnis sprendimas įmonėms, norinčioms atnaujinti savo sistemas.

Vienas iš pagrindinių naudotos programinės įrangos privalumų yra jos įperkamumas. Naujos programinės įrangos pirkimas gali būti didelė investicija bet kuriai įmonei, ypač jei reikia atnaujinti kelias sistemas. Kita vertus, naudotą programinę įrangą galima įsigyti už nedidelę kainą, todėl įmonės gali sutaupyti pinigų ir gauti prieigą prie naujausios programinės įrangos.

Paimkite, pavyzdžiui, Microsoft Windows Server ir SQL Server. Šie produktai yra būtini įmonėms, kurioms reikia saugoti ir valdyti didelius duomenų kiekius. Tačiau naujų licencijų pirkimas kiekvienai programinės įrangos versijai gali būti brangus, ypač jei įmonė turi kelis serverius, kuriuos reikia atnaujinti. Įsigijusios naudotas programinės įrangos licencijas, įmonės gali sutaupyti daug lėšų ir vis tiek gauti prieigą prie naujausių funkcijų ir saugos atnaujinimų, o jeigu yra poreikis, taip pat galima įsigyti ir senesnes programinės įrangos versijas.

Vienas iš pagrindinių susirūpinimų, susijusių su naudota programine įranga, yra piratinės programinės įrangos įsigijimo rizika. Tačiau pirkdamos iš patikimų perpardavėjų, įmonės gali užtikrinti, kad gauna autentiškas licencijas ir gali išvengti bet kokios teisinės ar saugumo rizikos, susijusios su piratinės programinės įrangos naudojimu.

Apart sąnaudų, naudota programinė įranga taip pat teikia naudos aplinkai. Kai įmonės atnaujina savo sistemas, jos dažnai išmeta seną aparatinę ir programinę įrangą (kadangi įsigijo OEM licencijas), ir tai tampa elektronikos atliekomis. Įsigydamos naudotą programinę įrangą, įmonės gali sumažinti savo poveikį aplinkai pailgindamos esamos aparatinės įrangos eksploatavimo laiką ir sumažindamos susidarančių elektroninių atliekų kiekį.

Apibendrinant galima pasakyti, kad naudota programinė įranga yra daug geresnis sprendimas įmonėms nei naujos programinės įrangos pirkimas. Jis yra pigesnis, lengviau įgyvendinamas ir teikia naudos aplinkai. Visus produktus, tokius kaip Windows Server, SQL Server ir Microsoft Office, galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą, leidžiančią įmonėms sutaupyti pinigų, tačiau vis tiek gauti naujausias funkcijas ir saugos atnaujinimus. Kol įmonės perka iš patikimų perpardavėjų, jos gali išvengti bet kokios teisinės ar saugumo rizikos, susijusios su piratine programine įranga.

Mūsų turimas naudotos programinės įrangos licencijų asortimentas pasiekiamas čia: https://bit.ly/3xHPOCN